Najděte nejlepšího dodavatele bezpečnostních systémů a služeb

Vybrat firmu

Další informace o projektu Security Agencies

V čem jsme jiní

V čem se lišíme oproti běžným obyčejným firemním katalogům typu firmy.cz? Jsme specializovaní a velmi úzce zaměření. Našim návštěvníkům poskytujeme nejen přehledný katalog firem, ale také možnost filtrace a hromadné poptávky. Nejsme pouhý katalog firem, publikujeme také zajímavé články a novinky z oboru

Současně nás výrazně odlišuje naše marketingová strategie cílená na vaše koncové zákazníky. Každý den pracujeme na SEO, běží nám promyšlené PPC kampaně. Na návštěvníky cílíme také remarketingem, retargetingem. Naším cílem není "být katalogem", naším cílem je být pro bezpečnostní agentury a firmy z oboru partnerem, který jim získává skutečné, reálné a dobře cílené zákazníky.

Návštěvnost

Web běží teprve několik dnů. Nemůžeme se tedy pochlubit extrémně vysokou návštěvností, nicméně každý den pracujeme na SEO, běží nám PPC kampaně, remarketing, retargeting, reklama v obsahové síti. S online marketingem máme mnohaleté zkušenosti, proto věříme, že splníme náš cíl. Tím je do konce roku navýšit návštěvnost na 10 000 unikátních uživatelů za měsíc a docílit tak toho, že téměř každý, kdo hledá bezpečnostní agenturu, projde minimálně jednou přes náš web. Kampaněmi ani SEO strategií necílíme na žádné náhodné návštěvníky, na web se snažíme přivádět pouze perfektně cílené potenciální zákazníky, kteří hledají bezpečnostní služby, zabezpečovací systémy a další související produkty a služby.

Jak web funguje a pro koho je určen

Web je určen jak pro koncové zákazníky, tak pro bezpečnostní manažery firem a další osoby, které vybírají dodavatele bezpečnostních systémů či výše uvedených služeb. Na webu securityagencies.cz si návštěvník vybere pomocí filtru všechny bezpečnostní agentury a firmy z oboru, které vyhovují jeho požadavkům a následně může tyto agentury hromadně oslovit jednoduchým poptávkovým formulářem. Součástí webu je také magazín, ve kterém publikujeme novinky a informace z oboru bezpečnostních služeb a technologií.

Kontakt

Máte-li zájem o spolupráci s projektem SecurityAgencies.cz, kontaktujte nás na e-mailové adrese: info@securityagencies.cz  nebo zavolejte na číslo +420 607 313 550.

Chcete být na webu SecurityAgencies.cz?

Máte předběžně zájem o prezentaci na webu SecurityAgencies.cz? Zanechte nám na sebe kontakt prostřednictvím tohoto formuláře.

Jméno či název firmy:
Telefon nebo e-mail:
Poznámka nebo vzkaz pro nás:

Počet firem pro odeslání poptávky: 0Vyplnit poptávkuZavřít ×