Najděte nejlepšího dodavatele bezpečnostních systémů a služeb

Vybrat firmu

Představení projektu Security Agencies

Web SecurityAgencies.cz slouží k usnadnění výběru a oslovení bezpečnostní agentury či dodavatele bezpečnostních systémů, detektivních, úklidových nebo facility služeb. 

Web je určen jak pro koncové zákazníky, tak pro bezpečnostní manažery firem a další osoby, které vybírají dodavatele bezpečnostních systémů či výše uvedených služeb.

Součástí webu je také online magazín, ve kterém publikujeme novinky a informace z oboru bezpečnostních služeb a technologií (i souvisejících oborů).

Proč jsme Vás oslovili?

Tato stránka není veřejně přístupná. Odkaz na ni Vám přišel e-mailem, který jsme odeslali několika vybraným firmám z každé oblasti ČR. Takovým, které by náš web mohl zajímat a pro které by do budoucna mohl být přínosem z obchodního hlediska. 

Katalog firem

Katalog firem umožňuje návštěvníkům našeho webu vybrat, filtrovat a hromadně oslovovat bezpečnostní agentury, dodavatele kamerových, zabezpečovacích či požárních systémů a poskytovatele detektivních, úklidových či facility služeb.

V současné chvíli katalog není kompletní a je spuštěn v testovací verzi jen s omezeným počtem firem. Sledujeme a vyhodnocujeme chování návštěvníků a dle nasbíraných dat budeme katalog ladit.

Současně stále vybíráme vhodné firmy pro jednotlivé oblasti a kategorie katalogu.

Reklama na webu

Na webu SecurityAgencies.cz nezveřejňujeme a ani neplánujeme zveřejňovat placené reklamní bannery ani placené PR články. 

Nicméně, pokud máte co říct, a jste ochotni se podělit o zajímavé informace, které budou přínosem pro naše návštěvníky (např. nějakou případovou studii či informace o nějaké technologické novince z oblasti bezpečnosti), rádi o Vás či o daném tématu napíšeme článek, který zveřejníme v našem magazínu.

V čem jsme jiní

V čem se lišíme od běžných obyčejných firemních katalogů typu firmy.cz?

  • Jsme specializovaní a velmi úzce zaměření
  • Našim návštěvníkům poskytujeme nejen přehledný katalog firem, ale také možnost filtrace firem a hromadné poptávky
  • Nejsme pouhý katalog firem, publikujeme také zajímavé články a novinky z oboru
  • Současně nás výrazně odlišuje naše marketingová strategie cílená na vaše koncové zákazníky (nespoléháme pouze na to, že zákazník navštíví náš katalog, jdeme zákazníkům naproti prostřednictvím promyšlených online marketingových kampaní (ppc kampaně, reklama v obsahové síti Google i Seznam, remarketing, retargeting, a další marketingové kanály)
  • Každý den pracujeme na SEO, naším cílem je v průběhu následujících 6 měsíců obsadit první pozice na všechny důležité výrazy v oboru bezpečnostních služeb ve výsledcích fulltextového vyhledávání Google i Seznam
  • Prezentace na našem webu je koncipována tak, aby byla pro Vás a Váš web přínosná z pohledu SEO (správný interní linkbuilding, provázanost webu, odkazy na firemní profil, odkazy na Váš firemní web)
  • Na návštěvníky cílíme také remarketingem, retargetingem

Naším cílem není "být katalogem", naším cílem je být pro bezpečnostní agentury a firmy z oboru partnerem, který jim získává skutečné, reálné a dobře cílené zákazníky.

Návštěvnost

Web SecurityAgencies.cz běží teprve několik dnů. Nemůžeme se tedy pochlubit extrémně vysokou návštěvností, nicméně každý den pracujeme na SEO a optimalizaci dalších marketingových kanálů (PPC, reklama v obsahové síti, remarketing, retargeting). S online marketingem máme mnohaleté zkušenosti, proto věříme, že splníme náš cíl. Tím je do konce roku navýšit návštěvnost na 10 000 unikátních uživatelů za měsíc a docílit tak toho, že téměř každý, kdo hledá bezpečnostní agenturu, projde minimálně jednou přes náš web. 

Kontakt

Máte-li zájem o spolupráci s projektem SecurityAgencies.cz, kontaktujte nás na e-mailové adrese: info@securityagencies.cz  nebo zavolejte na číslo +420 607 313 550. Případně využijte formulář níže:

Jméno či název firmy:
Telefon nebo e-mail:
Poznámka nebo vzkaz pro nás:

Počet firem pro odeslání poptávky: 0Vyplnit poptávkuZavřít ×