Najděte nejlepšího dodavatele bezpečnostních systémů a služeb

Vybrat firmu

Umělá inteligence bude hlavním tématem IT Security Workshopu 2019

 

Notebook - 1850613 - 1920 Třináctý ročník IT Security Workshopu klepe na dveře. Konat se bude 26. března v prostorách Konferenčního centra Hotelu Grandior v Praze. Michal Franěk z pořádající agentury Exponet s.r.o. slibuje silná jména, program sestavený z nejaktuálnějších témat IT bezpečnosti a návštěvnickou anketu o hodnotné ceny.

Kybernetická bezpečnost

Úvod konference bude patřit Ing. Aleši Špidlovi, prezidentu Českého institutu manažerů informační bezpečnosti. Tématem jeho příspěvku bude úskalí kybernetické bezpečnosti v kritické infrastruktuře. Oblasti kybernetické bezpečnosti v kritických infrastrukturách společností se bude blíže věnovat Petr Kuboš z Kaspersky Lab. Na kybernetickou bezpečnost rozsáhlých informačních systémů se pak do třetice z pohledu práce s aktivy coby jejího základu zaměří ve své prezentaci Tomáš Bezouška, architekt kybernetické bezpečnosti Ministerstva zdravotnictví.

Umělá inteligence

Za nosné téma letošního ročníku IT Security Workshopu lze bezesporu označit umělou inteligenci.

Spolupráce s armádou, úzké partnerství s vědci na univerzitách, celosvětový monitoring bezpečnostních hrozeb a cloudové technologie přispívají k odhalení nejen známých typů útoků, ale i pokročilých APT hrozeb. Více k využití umělé inteligence v detekci hrozeb nabídne Jaroslav Gergič ze CISCO SYSTEMS. I Václav Zubr z ESET software spol. s.r.o., vtáhne účastníky worshopu svým příspěvkem zaměřeným na systémy obránců vs. malware do světa kyberzločinců a technologií pro boj s malwarem. S návrhy využití umělé inteligence v praxi a jejich posouzení z hlediska možných rizik do diskuse vstoupí Marek Zeman z Tatra banky. Patrick Müller ze Sophos přispěje k tématu přednáškou s názvem Umělá inteligence jako budoucnost IT bezpečnosti.

Informační bezpečnost

Řízení privilegovaných účtů je jednou z klíčových disciplín řízení informační bezpečnosti. Zároveň je to oblast, která bývá v organizacích technickými opatřeními nejhůře pokryta. Jaká jsou rizika spojená s uživateli uvnitř společnosti a jak je možné tento problém řešit? Pavel Štros z DATASYS a Jan Kozák ze SODAT ví víc.

Cloudové řešení

Jan Tomíšek z advokátní kanceláře ROWAN LEGAL nabídne pohled právníka na rizika cloud computingu. Klíčovými tématy budou vedle základních součástí SLA také otázky využití subdodavatelů, právo na audit, či otázky odpovědnosti. Otázkou zabezpečení mobilní digitální kanceláře se bude v navazujícím přednáškovém okně zabývat Ondřej Kubeček ze System4u a.s.

Správa sítí

Prezentací na téma síťové visibility a integrované správy sítě coby nezbytné součásti SOC strategie pak naváže Jindřich Šavel z NOVICOM s.r.o. Víte, jaké aplikace se používají ve Vaší firemní síti? Jaké zdroje využívají a kdo je vlastně nainstaloval a ve skutečnosti používá? Odpovědi čekejte od přednášky Jozefa Kačaly z GFI.

Počet firem pro odeslání poptávky: 0Vyplnit poptávkuZavřít ×