Najděte nejlepšího dodavatele bezpečnostních systémů a služeb

Vybrat firmu

Axis stále inovuje – nyní představuje speciální kamery určené pro instalaci do rohu

Síťová kamera AXIS P9106-V Brushed Steel je ideální pro spojení s designem interiéru výtahů, zatímco AXIS P9106-V White je kamera s ochranou proti zranění (s označením anti-ligature), která se uplatní mimo jiné ve zdravotnictví. Kamery s rozlišením 3 MP jsou speciálně navržené pro optimální záběr z rohu do rohu. Mohou pokrýt až 130° vodorovně a 95° svisle, bez mrtvých úhlů.

P9106v - brushed - steel - elevator - combo - 1700w

Estetické i odolné kamery

„Při výběru kamer pro specifické účely, jako je videodohled výtahů, vyšetřovacích místností a psychiatrických oddělení, se naši klienti setkávají s výzvami a potřebami, pro které standardní produkty dostupné na trhu nejsou dostačující,“ řekl Michael Chen, globální produktový ředitel společnosti Axis Communications. „Díky naší silné partnerské síti v celosvětovém měřítku jsme schopni úzce spolupracovat se systémovými integrátory a koncovými uživateli a zajistit, že návrhy nových kamer budou skutečně užitečné a překonají očekávání v oblasti estetiky, použitelnosti i odolnosti. Neustále inovujeme s ohledem na dlouhodobé využití a nyní jsme hrdí na to, že můžeme představit tyto dvě nové speciální kamery, které pomohou klientům využít naši technologii i v nových průmyslových odvětvích.“

Axis - p9106 - v - white

Kamera s ochranou proti zranění

Bílý model kamery AXIS P9106-V je navržen tak, aby eliminoval šance, že se zranitelné osoby, jako jsou osoby v psychiatrické péči nebo osoby zadržené policií, použijí zařízení k sebepoškození. Síťový audio přenos je možné zajistit doplněním kamery o externí modul AXIS T6112 s rozhraním pro audio komunikaci a řízení vstupů a výstupů (I/O) a s portcast technologií. Díky tomu může kamera také zaznamenávat dialog, například při instalaci v policejních vyšetřovacích místnostech. Kromě toho lze kameru snadno natřít jinou barvou, aby odpovídala jakémukoli prostředí a nijak nerušila nebo nedráždila zranitelné osoby. Pokud dojde k zašpinění kamery, její čelní sklo je odolné proti otěru a chemikáliím a snadno se čistí s pomocí čistících prostředků nebo prostého odstraňovače graffiti.

To pravé do výtahů

Model z leštěné oceli je navržen tak, aby se hodil k elegantním výtahovým kabinám, například v luxusních budovách v komerčním prostředí. Kamera nemá žádné viditelné šrouby a zaujme stylovým designem. Pokud se kamera znečistí nebo se stane terčem vandalismu, trvanlivé čelní sklo lze opět snadno vyčistit nebo vyměnit podobně jako v případě bílého modelu.

Michael dodává: „Zvláště v případě výtahů zákazníci vyjádřili potřebu zjednodušit přístup ke kameře, aby při údržbě technik nemusel vstupovat do výtahové šachty. Navrhli jsme proto, aby byla kamera plně přístupná zevnitř výtahu, což snižuje čas a náklady na servis. Zároveň je kamera kompaktní a diskrétní, aby ladila s elegantním prostředím. „

Kamery odolné nárazu, nečistotám i průniku vody

Nové rohové kamery se lze snadno instalovat díky inovativním montážnímu těsnění. Dodávají se navíc předem zaostřené a pomáhají tak technikům rychle a správně dokončit instalaci, což snižuje časové náklady.

Oba modely mají krytí IK10 a IP66 pro ochranu proti nárazu, nečistotám a průniku vody. Tyto odolné kamery umožňují mnoho způsobů připojení odpovídajících specifickému prostředí instalace. Vybrat lze mezi napájením PoE, PoE přes koaxiální kabel a PoE přes dvoulinkový kabel (konektivitu musí zajistit další zařízení). Poslední z variant je běžná například pro pohyblivou kabeláž ve výtahových šachtách.

Počet firem pro odeslání poptávky: 0Vyplnit poptávkuZavřít ×